עיר  
וכתובת הבריכה
   מאמנות 
 ימי פעילות ושעות 

                                                         

                                                            

 

         ניקה​ בימבד

             מנהלת  מקצועית 

            0545-866-239

שנתון :2004-2011

קבוצות נבחרת

שלישי וחמישי 

16:00-17:00

שנתון :2009-2013

          תמי מישייב 

          מאמנת שחייה אומנותית

ראשון לציון

קאנטרי גלי הדר

סוף רחוב רמז 

 

 שנתון ורמה

שנתון :2009-2013

    הדס רובינשטיין

​     מדריכת שחייה אומנותית ​  

      עדי גרביץ 

 מנהלת אדמיניסטרטיבית

 ומאמנת שחייה אומנותית           

   0584-866-239

ראשון לציון

קאנטרי ראשל"צ 

רח' שדרות בן גוריון 45

 

ראשון לציון

קאנטרי 360 

רח' אוניברסיטה 2 

 

אביב הלל​  

   מדריכת שחייה אומנותית    

      נטע צ'רניחובסקי

​     מאמנת שחייה אומנותית 

אביב הלל

​    מדריכת שחייה אומנותית     

עדן רבינוביץ 

מדריכת שחייה אומנותית

שנתון :2007-2011

חמישי 

16:30-18:00

שנתון :2007-2013

שני ורביעי

16:00-16:45

חיפה

בריכת הטכניון

         שחר כגן           

     מדריכת שחייה אומנותית

שנתון :2010-2013

ראשון 

17:00-18:30

באר שבע

בריכת האוניברסיטת בן גוריון

           דורית בקרמן

      מדריכת שחייה אומנותית

שנתון :2006-2010

שני ורביעי

17:00-18:00

שני ורביעי

18:00-19:00

פתח תקווה

בריכת עמישב

 רח' קהילת שיקגו 1, פתח תקווה

 

         תמי מישייב  

       מאמנת שחייה אומנותית

שני וחמישי

16:30-17:30

רעננה

קאנטרי רעננה 

רח' הסדנא 15

          נושקה חג'ג'

      מדריכת שחייה אומנותית

שנתון :2010-2013

שלישי וחמישי 

18:00-19:00

קריית אונו

 בריכת שחייה

 רח' שדרות קק"ל 4 

 

ראשון ורביעי

17:00-18:00

שנתון :2009-2013

מכון וינגייט

 

חוגים                                
 שחר בהט

מדריכת שחייה אומנותית

טרום נבחרת                       

שנתון :2011-2013

שנתון: 2006-2011

שנתון: 2010-2013

שנתון: 2008-2011

טרום נבחרת

שנתון:2006-2009

שנתון: 2010-2013

שנתון:2007-2010

שנתון :2008-2011

שנתון: 2010-2013

 

שנתון:2004-2008

קבוצת נבחרת 

אולם לכל הבנות בהתאמה למערכת אימון בבריכה

שנתון: 2007-2010

שנתון: 2007-2010

שנתון:2006-2008 

קבוצת נבחרת 

ראשון

18:30-20:00

 

שני וחמישי 

17:30-18:30

שלישי וחמישי 

19:00-20:00

 

ראשון ורביעי 

17:30-19:00

שלישי וחמישי 

17:00-18:00

שלישי וחמישי 

 18:00-19:00

אימוני אולם 

בימי חמישי 

17:00-18:00

18:00-19:00

ראשון ושלישי 

18:15-19:15

        ניצן שלו       
  מדריכת שחייה אומנותית    
ראשון לציון

רמת אליהו

רח' אבא הלל סילבר 2

ראשון ושלישי 

16:15-17:15

ראשון ושלישי 

17:30-18:30

שני ורביעי 

17:15-18:15

שני ורביעי 

19:15-20:30

ראשון ושלישי

18:15-19:15

ראשון ורביעי

17:30-19:30

ראשון רביעי

18:00-21:00

שני בעמישב-

18:00-20:00

שלישי וחמישי 

19:00-20:30

ראשון

17:00-19:00

         מישל רוזין  

  עוזרת מאמנת שחייה אומנותית

        ניצן שלו       
  מדריכת שחייה אומנותית    
תל אביב 

קאנטרי קלאב נווה אביבים 

רח' יהודה הנשיא 34

תל אביב 
קאנטרי דקל- בבלי

רחוב קוסובסקי 69

    אלכסנדרה מדורסקי  

         מדריכת אקרובטיקה

דינה גודנוב

מדריכת שחייה אומנותית

שנתון: 2010-2012

      אלונה מורבין יונה 

      מאמנת שחייה אומנותית

נבחרת ילדות                     
נבחרת קומן וג'וניור            

שנתון: 2003-2008

נבחרת קומן וג'וניור

ראשון ושלישי 

17:15-18:15

ראשון ושלישי 

16:30-17:30

   נעם שמר   

        מדריכת שחייה אומנותית   

כוכב יאיר

קאנטרי כוכב יאיר - צור יגאל

רח' דרך המרכז 3

 

         ניקה בימבד 

      מאמנת שחייה אומנותית

שנתון :2007-2010

שישי

12:00-13:00

שישי

13:00-14:00

שישי 

14:00-15:00

שנתון :2007-2010

נתניה

בריכת הקולג'ים

רח' האוניברסיטה 1, נתניה

 

 שחר בהט 
מדריכת שחייה אומנותית 

ראשון ורביעי

15:00-16:00

ראשון ורביעי

16:00-17:00

שנתון: 2007-2012

שנתון: 2009-2011

נבחרת ילדות 

שני ורביעי

16:45-17:45

נתניה

קאנטרי פולג

רח' הדליות 2, נתניה

(רק למנויי הקאנטרי)

 

שלישי

16:00-17:00

שישי

14:00-15:00

בטי ציפין

   מדריכת שחייה אומנותית    

שנתון :2009-2011

טרום נבחרת

שנתון:2008-2012 

שנתון: 2011-2014

שנתון: 2010-2013

שנתון: 2007-2010

רביעי 16:30-20:00

שישי 13:00-16:00

שני שלישי

17:00-20:30

שנתון :2010-2012

שנתון :2011-2014

ניקול גרוזמן
מדריכת שחייה אומנותית 

שנתון :2009-2013

שלישי

17:00-18:00

שנתון :2007-2011

שני שלישי

17:00-20:30

שני 17:00-20:30

רביעי 16:30-20:00

שישי 13:00-16:00

רביעי 16:30-20:00

שישי 13:00-16:00

במהלך השנה נפתחות עוד קבוצות בהתאם לביקוש

לכן אם לא מצאתם קבוצה מתאימה אתם מוזמנים ליצור קשר באימייל או טלפונית